Winote – niezbędnik degustatora

Pewnie nie raz podczas degustacji zalałeś swoje notatki winem i niejednokrotnie zawieruszyłeś cenne przemyślenia. Jeżeli gubisz się w stercie kart degustacyjnych zalegających na biurku to Winote jest aplikacją dla Ciebie.

aplikacja WinoteNotowanie bardzo ułatwia ułożenie w głowie i zapamiętanie smaków oraz aromatów. Jednak to co na papierze, często zapodziewa się i w zupełnie niezrozumiały sposób znika. Pewnie dlatego rzadko wracamy do papierowych notatek, brakuje czasu i cierpliwości do poszukania zapisków. Potem w sklepie nie pamiętamy co piliśmy
, a etykiety wydają się bardzo do siebie podobne. To wszystko brzmi dla was znajomo? Proponujemy użyteczne rozwiązanie – Winote czyli winiarski notes, notes win, albo  niezbędnik degustatora. Łatwa w użyciu, bardzo intuicyjna aplikacja, którą zawsze mamy pod ręką, zapisaną w telefonie. Robimy zdjęcie etykiety, wstawiamy ocenę za pomocą gwiazdek i na tym możemy skończyć. Jeżeli chcemy to dodatkowo można zapisać swoje wrażenia w formie notatki, funkcjonalność, której najbardziej brakuje w popularnym Vivino.

Dla uzależnionych od mediów społecznościowych, lubiących dzielić się ze światem tym gdzie są, co jedzą i piją Winote ma opcję udostępniania zdjęcia (FB, Instagram, Twitter, itp.). Twoi znajomi będą na bieżąco i pozazdroszczą, że pijesz TAKIE wina 😉

Aplikacja dopiero wystartowala, więc mogą ujawnić się jakieś drobne braki. Projekt dobrze odczytuje potrzeby rynku, odpowiada na potrzeby miłośników wina i degustatorów. Bardzo nam się podoba i mocno mu kibicujemy.

Winote

Przykładowy opis w Winote

Plusy:
– intuicyjne poruszanie się po aplikacji
– działa off-line, czyli żadna piwnica jej nie straszna
– podpowiedzi (szczepy, regiony)
– możliwość stworzenia listy ulubionych win
– aplikacja jest darmowa
Minusy:
– aplikacja dostępna na razie tylko na Androida

 

Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.threestep.kartawin

Advertisements

One thought on “Winote – niezbędnik degustatora

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s