Przedświąteczna gorączka zakupowa

W grudniu zapadamy na przedświąteczną gorączkę zakupową. Galerie i sklepy zaraz po Wszystkich Świętych wystawiły świąteczne dekoracje, “Kevin sam w domu” już został wpisany w program telewizyjny a skrzynki pocztowe zasypywane są ofertami. Grudzień to również dobry czas na zakupy winiarskie, można trafić na świetne butelki w bardzo atrakcyjnych cenach. Importerzy robią czystki w magazynie z różnych powodów: chcąc podreperować bilans roczny, niektórzy zmieniają lokalizację, inni koncepcję działania. Zwracamy uwagę na dwie propozycje wyprzedażowe. Moja Italia (o której winach pisaliśmy tu i tu) przenosi magazyn w nowe miejsce i by ułatwić sobie przeprowadzkę oferuje 5 zestawów butikowych etykiet w specjalnych cenach, oferta ważna jest do 5 grudnia. Vini e Affini (o winach pisaliśmy tu i tu) planuje zmianę koncepcji działania i też się przeprowadza, krakowski sklep La Wina ogłosił wyprzedaż całego asortymentu z rabatami do 50%, oferta ważna jest końca grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Czy warto skorzystać z tych promocji? Jasne! Obie firmy bardzo firmy dbają o jakość, towar jest pełnowartościowy, wina często wyjątkowej urody. Na co możemy liczyć?

La Wina idzie na całość i do końca grudnia (lub do wyczerpania zapasów) na zakup wszystkich win dostaniemy rabat do 50%.

10805556_10204626166445637_670493814223630693_nW promocji między innymi:
– Lamrusco Tasso/Semprebon FATTORIA MORETTO 39 zl
– Muller Thurgau BOLOGNANI 44 zl
– Frassina Rosso IL PARADISO DI FRASSINA 39 zl
– Cataratto MONTONI 42 zl
– Valpolicella Ripasso LA BIONDA 69 zl
– Verdicchio MALACARI 35 zl
Ceny promocyjne przy zakupie min. 12 butelek

Moja Italia proponuje 5  zestawów win. Do 5 grudnia należy napisać na adres maila kamila.gurdala@gmail.com lub zamowienia.mojaitalia@gmail.com) informację o wybranych zestawach, podając adres dostawy i telefon oraz wskazując sposób płatności.

mi1 mi2

mi3

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s