Hugh Johnson będzie degustował polskie wina

Hugh Johnson with Pocket Wine

Hugh&Jancis-082-Edit2_malyHugh Johnson przyjeżdża do Polski na zaproszenie magazynu „Czas Wina”, który uhonorował legendarnego dziennikarza i autora książek o winie tytułem „Człowiek Roku 2013”. 12 listopada 2013 o godzinie 19.00 w Dworze Sieraków pod Krakowem odbędzie się kolacja, na którą organizatorzy zapraszają winiarzy i dziennikarzy winiarskich. „Do kolacji podany zostanie wybór polskich win. Mamy nadzieję  zainteresować Hugh Johnsona naszymi winami, pokazać, jak wiele już udało się polskim producentom zrobić” – mówi Michał Bardel, redaktor naczelny „Czasu Wina”. Spotkanie będzie też jedyną i pewnie niepowtarzalną okazją by porozmawiać ze słynnym pisarzem i krytykiem winiarskim  – kolacja bowiem ma charakter kameralnej, zamkniętej imprezy dla profesjonalistów. „Jest jeszcze szansa by pokazać na niej swoje wina – dodaje Justyna Suchocka, koordynator pobytu Hugh Johnsona w Polsce – wystarczy skontaktować się z nami przesyłając wiadomość na adres: j.suchocka@czaswina.pl lub telefonicznie 723 990 609 by ustalić szczegóły dostarczenia win”.

Termin wizyty Hugh Johnsona w Polsce nie jest przypadkowy – 13 listopada rozpoczynają się w Krakowie Targi Enoexpo.  Również 13 listopada odbędzie się uroczysta Gala nadania tytułu „Człowiek Roku 2013” oraz Klubowa Degustacja Win z udziałem Hugh Johnsona.

Redakcja magazynu Czas Wina serdecznie zaprasza wszystkich zarówno na kolację z winami polskimi w dniu 12 listopada, jak i na uroczystą Galę nadania tytułu „Człowiek Roku 2012” w dniu 13 listopada.

Szczegóły i informacje o programie pobytu Hugh Johnsona w Polsce: www.czlowiek-roku.czaswina.pl.

Informacja prasowa organizatora. Wino w Krakowie jest patronem medialnym wydarzenia.

okladka_cw65

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s