Pychoty i marzenia

To już pewna wiadomość – kawiarnio-cukiernia Pychotkowo zamienia się w bar/restaurację. W najbliższą sobotę (26 października 2013) nastąpi oficjalne otwarcie kuchni – dzień testowania.  Tylko w sobotę każde danie będzie kosztować 5 zł! A w karcie win znajdziecie ponad 20 etykiet z całego świata.

SONY DSC

Pychotkowo znane było dotychczas ze świetnych ciast (orzechowe, czekoladowe, sernikowe i wiele innych), kreowanych na miejscu przez Anię wraz z mężem cukiernikiem. Za sprawą Borysy (Książka i Wino) kawiarnio-cukiernia zamienia się w bar, a może nawet restaurację pełną gębą. Już wkrótce oferta zostanie rozszerzona o jedzenie i wino. Potrawy mają być autorskie, z wykorzystaniem zalet sezonowych produktów i szczyptą egzotyki. Pierwsze wina już czekają na półce (lub w chłodziarce), wkrótce będzie ich stopniowo przybywać, docelowo mają być oferowane 24 etykiety. W karcie są wina importowane przez niewielkie i sprawdzone wcześniej firmy z autorską selekcją (Winni Czarodzieje, Wina Szlachetne, Interwin).  Pewniaki, które dały się już wcześniej poznać od dobrej strony. Marże niskie, ceny przystępne.

SONY DSC

Pychotkowo to lokal, w którym dobre smaki spotykają się z marzeniami. Marzeniami Anny o ciastach, które podbiją serca klientów; marzeniami Boryski o jedzeniu które zawojuje świat (a przynajmniej nasz krakowski światek); marzeniami importerów o wyjątkowych wina; czy wreszcie marzeniami klientów, którzy chcą mieć przyjazne miejsce z jedzeniem i winem za rozsądne pieniądze. Życzymy powodzenia!!

Pychotkowo (Kraków, Dajwór 3), czynne pn-nd  9-22

SONY DSCSONY DSC

 

SONY DSC

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s