Poznaj swoje terroir – terenowa gra miejska dla miłośników wina!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA“Poznaj Swoje terroir” – po raz trzeci zapraszamy do udziału w grze miejskiej. Jej fabuła będzie utrzymana w stylu czarnego kryminału. Będzie tajemniczo, mroczno i z dreszczykiem emocji. Spotykamy się 6 września (piątek) 2013 o godz. 18 w sklepie “Po prostu wino” przy Dietla 75/1a. Po krótkim, ale intensywnym spacerze po Kazimierzu, zapraszamy do Trattoria Pistola przy Bożego Ciała 7 na degustację “Przyjazne oblicze Nowego Świata”. Zgłoszenia mailem na adres winowkrakowie@gmail.com, koszt udziału w degustacji to 30 zł/osoby. W temacie wiadomości proszę wpisać “Poznaj swoje terroir”

Wprowadzenie do fabuły
To ciepłe wrześniowe popołudnie podkomisarz Zaleski jak zwykle spędzał w swoim biurze. Wygodnie rozparty w fotelu, z nogami opartymi o biurko leniwie sączył swoją ulubioną cavę*. Czas płynął powoli, minuta po minucie, odmierzany kolejnymi kieliszkami wina. Aż do pojawienia się gońca od naczelnika Chojnackiego. Zmięty zwitek papieru informował o znalezieniu niezidentyfikowanych zwłok w jednym z ponurych zaułków Kazimierza. Musimy dowiedzieć się kim była ofiara! Zmobilizujcie wszystkie siły komisarzu i meldujcie natychmiast o rozwoju wydarzeń – Zaleski wiedział co oznaczają słowa naczelnika …

Czy chcesz zostać wywiadowcą podkomisarza Zaleskiego? Pomożesz rozwiązać tajemnicę ponurych zaułków Kazimierza? Dołącz do naszej gry miejskiej. Warto zabrać rekwizyty ułatwiające poszukiwania: aparat fotograficzny, lupę, lornetkę, latarkę, wytrychy, rękawiczki oraz rekwizyty maskujące: obszerny płaszcz, kapelusz z szerokim rondem, czarne okulary zasłaniające twarz, gazetę z wyciętym otworkiem (do śledzenia) itp. Zaproś przyjaciół.
* Cava Mas Tauler Brut (import The Fine Food Group)

relacje z naszych poprzednich gier:

https://winowkrakowie.wordpress.com/2013/06/25/poznaj-swoje-terroir-relacja/

https://winowkrakowie.wordpress.com/2011/10/16/poznaj-swoje-terroir-%E2%80%93-rozstrzygniecie/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s