ENOEXPO 2011 – nagrody w Międzynarodowym Konkursie Winiarskim

W 3. Międzynarodowym Konkursie  Winiarskim o Medal Targów ENOEXPO 2011  Złote Medale otrzymali:

  • ALBERT ZIEGLER (FRANCJA) za MUSCAT 2009 w kategorii wina białe wytrawne i półwytrawne w przedziale 30-70 PLN, zgłaszający:  SKARBNICA WIN Sp. z o.o.
  • BODEGAS SAN ESTEBAN (HISZPANIA) za ROSADO TIERRAS DE MURILLO 2010 w kategorii wina różowe wytrawne i półwytrawne do 30 PLN
  • BODEGA PIRINESO (HISZPANIA) za wino MARBORE 2004 w kategorii wina czerwone wytrawne i półwytrawne powyżej 70 PLN, zgłaszający: DOM WINA Sp. z o.o.
  • AVELINO VEGAS (HISZPANIA) za wino F by FUENTESPINA 2004 w kategorii wina czerwone wytrawne i półwytrawne powyżej 70 PLN, zgłaszający: DOM WINA Sp. z o.o.
  • SILVIA HAIDER (AUSTRIA) za wino BEERENAUSLESE SAUVIGNON BLANC 2007 w kategorii wina , półsłodkie i wzmacniane powyżej 70 PLN, zgłaszający: WIENICO AUSTRIA

Nie sposób wymienić wszystkich nagrodzonych medalami, warto wspomnieć wina austriackie HANS & ANDREAS GSELLMANN, ANTON ZOHRER, SILVIA HAIDER wszystkie zgłoszone przez WIENICO AUSTRIA, wina austriackie WEINGUT FRANK, wina chorwackie ZLATAN OTOK zgłoszone przez SOLVIN Sp. z o.o., wina musujące BEAUMONT DES CRAYERES (Francja), wina hiszpańskie zgłoszone przez DOM WINA Sp. z o.o., wina ANTONIO RONCALTO oraz WEINHOF UIBEL zgłoszone przez BARRIQUE, wina rumuńskie AGRICOLA STIRBEY zgłoszone przez WINNACJA PAWEŁ WOŹNIAK.

Pełne wyniki konkursu dla winiarskiego  można znaleźć na stronie Wyniki konkursu międzynarodowego Targów Enoexpo 2011

Kilkanaście zdjęć z uroczystości wręczenia medali znajdziecie poniżej.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s