Poznaj swoje terroir – NAGRODY, NAGRODY, NAGRODY

Na zakończenie gry terenowej przeprowadziliśmy szereg konkursów  z atrakcyjnymi nagrodami. Oto niektóre z nich:

Restauracja i Winiarnia VINTAGE przy Rynku Głównym 45 ufundowała nagrodę w konkursie na hasło reklamowe lokalu, w postaci 3 dwuosobowych zaproszeń na najbliższą degustację wina.

Szkoła Sommelierów ufundowała nagrodę w konkursie rozpoznawania zapachów, w postaci zaproszenia na “Podstawowy Kurs Wiedzy o Winie”. Kurs odbędzie się w sobotę 12 listopada w godz. 11:00-15:00 w lokalu przy Rynku Głównym 27.

Winiarnia i Winoteka Winoman przy ul. św. Tomasza 7  ufundowała nagrodę w konkursie “Dobierz wino do potrawy”, w postaci dwóch zaproszeń na komentowaną degustację win.

Il Calzone – Restauracja i Winiarnia przy ul. Starowiślnej 15A ufundowała nagrodę w konkursie dotyczącym regionów winiarskich, w postaci zaproszenia dla dwóch osób na kolację z rabatem 50%

Klub Piwnicy pod Baranami ufundował nagrodę w “konkursie śpiewaczym”, w postaci 3 dwuosobowych zaproszeń na Recital Kamili Klimczak „Rysy na Życiorysie”, który odbył się 16 października 2011.

Wine Garage wine bar&kitchen ul. Poselska 22 ufundował nagrodę w konkursie “Twoja winna osobowość” – dwuosobowe zaproszenie na “Wieczór z winem izraelskim” 28 października 2011. Spotkanie będzie miało miejsce w lokalu przy ul. Józefitów 8

Konkurs winny przeprowadził też przedstawiciel Winkolekcji – importera, którego wina (głównie Włochy, Hiszpania i Francja) dostepne są w wielu sklepach i lokalach oraz w sklepie internetowym. Nagrodą było 5 butelek wina.

Sabores de Cuba ufundowało nagrodę w konkursie dotyczącym smaków i rytmów kubańskich, w postaci zaproszenia dla dwóch osób na Kurs tańca Son Cubano od podstaw (pierwszy miesiąc nauki). Kurs odbywa się raz w tygodniu, we wtorki o godz. 18:00-19:30 w lokalu przy ul. Krakowskiej 5 (oficyna). Pierwsze spotkanie już we wtorek 18 października o godz.19: 00.

Nagród było dużo, obdarowani się ucieszyli. Nie wszystkie nagrody zostały rozdane, wkrótce kilka nowych konkursów, także dla osób nie uczestniczących w grze!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s