Poznaj swoje terroir – przebieg gry

Przebieg gry:

1)      Etap internetowy – od 23 września 2011 na stronie http://www.winowkrakowie.wordpress.com podejmowane będą działania, których celem jest wypromowanie gry. Sukcesywnie publikowane będą informacje wprowadzające do fabuły gry, podpowiedzi i wskazówki przydatne do wyjaśnienia tajemnic, jakie gra przyniesie.

2)      Etap terenowy

a)      część zespołowa – start w sobotę 15 października 2011 pomiędzy godziną 11.30 a 12.30. Spotykamy się na Rynku Głównym, gdzie nastąpi rejestracja uczestników i podział na zespoły. Każdy zespół otrzyma wskazówkę jak dotrzeć do pierwszego miejsca na trasie. Zespoły wyruszają w trasę, przechodząc wg udzielanych wskazówek od miejsca do miejsca, zapoznając się z fabułą i odkrywając kolejne elementy zagadki. Zakończenie części zespołowej gry planowane jest o godzinie 17. Zespoły, które dotrą do miejsca zakończenia trasy i rozwiążą zagadkę zostaną nagrodzone upominkiem.

b)      część indywidualna – w miejscu zakończenia trasy, w godzinach 17-19 uczestnicy gry będą mogli indywidualnie powalczyć w konkursach o atrakcyjne nagrody.

3)      Podsumowanie gry i relacje – od 16 do 30 października na stronie http://www.winowkrakowie.wordpress.com publikowane będą relacje z przebiegu wydarzenia oraz informacje promocyjne dotyczące lokali i sponsorów. Relacje z gry publikowane będą również na stronach lokali i partnerów.

Organizatorem gry jest serwis informacyjny Wino w Krakowie.

Kontakt: Andrzej Łazęcki, tel. 501 250 539,  mail: winowkrakowie@gmail.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s